fbpx

Řepa – spokojení lidé, spokojená planeta

Řepa je eco-friendly eventová agentura. Vznikla, protože máme pořádání eventů v srdci a chceme je dělat jinak – udržitelně a harmonicky. Tak, aby byli spokojeni nejen účastníci akce, ale také životní prostředí. Na různých akcích jsme často viděli, že jsou používány dekorace a nádobí na jedno použití, zbytky jídla se vyhazují atd.

Hledali jsme cestu, jak to udělat jinak. A našli jsme ji.

Udržitelnost pro nás není jen trendem nebo marketingovým tahem – bereme ji vážně. Pro výzdobu využíváme ve velké většině second-hand dekorace, volíme udržitelné materiály, dáváme věcem nový život a hledáme kreativní cesty, jak využít odpadový materiál (např. zbytky látek a papírů). Během organizace akcí se snažíme vyprodukovat co nejméně odpadu – když už nějaký vznikne, vytřídit ho je samozřejmost. Podporujeme také místní produkci jídla (spolupracujeme s regionálními producenty potravin) a strava je převážně vegetariánská nebo veganská.

Na přípravě každého eventu si dáváme opravdu záležet a věnujeme mu dostatek času. Zohledňujeme jedinečnost každé události a každého klienta. Vždy pečlivě promýšlíme místo konání, dekorace i jídlo tak, abychom dosáhly celkové spokojenosti a držely se našich hodnot.

Naše služby může využít kdokoli, kdo souzní s naší myšlenkou

udržitelnosti – jednotlivci i celé firmy.