fbpx

festival ekologie a udržitelnosti
29. 6. 2024, 10:00 – 18:00
SVČ Lužánky, Brno

Festival Udrž balanc je zaměřený na hledání rovnováhy v oblasti ekologie a udržitelnosti. Věříme, že i na cestě za udržitelností bychom se měli vyhýbat extrémům a jednat co nejlépe v rámci svých možností – tak, aby byla spokojena nejen příroda, ale i my. Festival má za cíl inspirovat a nabízet různé pohledy a přístupy k celkově spokojenému životu – ať už se jedná o stravování, nakupování nebo třeba péči o tělo a mysl.

Letos se koná první ročník festivalu. Můžete se těšit na workshopy pro malé i velké, přednášky, ručně vyráběné produkty, oblečení i šperky, lokální potraviny a samozřejmě občerstvení. Festival je vhodný pro celé rodiny a vstupné je dobrovolné, které poputuje na podporu vybrané dobročinné organizace.

Snažíme se inspirovat k udržitelnému životnímu stylu, ale také nabídnout příležitost setkat se a sdílet zkušenosti s lidmi, kteří mají podobné hodnoty a zájmy.Kdo festival pořádá?

Za myšlenkou festivalu stojí Zuzka z udržitelné eventové agentury Řepa. „Mým přáním je, aby každý z nás našel svůj balanc mezi ekologií, udržitelností a reálným životem. Každý máme jiné možnosti a ty je potřeba využít. Je tolik oblastí, kde můžeme upravit naše zvyky ve prospěch planety a právě všechny tyto oblasti bych chtěla lidem představit na jednom místě a dát tím i prostor menším tvůrcům, farmářům, organizacím, kteří tvoří srdcem a věří své myšlence.“


partneři